Čarování a přičarování

26. srpna 2017 v 18:13 | Gabriela Rosse
- Přičarování a odčarování
Přičarování je čin, při kterém měníme přirozený řád věci a vytváříme pomocí magie nám vhodné události a činy. Přičarováváme si lásku druhé osoby, přičarováváme si peníze (pozor aby to nebylo na úkor druhých).
Denně si něco přejeme, ať už pozitivního nebo negativního, denně na něco myslíme, něco si představujeme a tím uvádíme do chodu síly, které mění realitu. Mysl je mocná energie a každý cit a myšlenka jsou silovým projevem této energie. Přestavme... si situaci, kdy si přejeme, aby se do nás někdo zamiloval a tak usilovně na něj myslíme, až se nám vyvolený sám ozve a pozve na rande. I toto je magie. Určité ovlivňování zvládne každý a proto si kontrolujte své myšlenky. Někdo umí zhmotnit myšlenky lépe, někdo hůře, ale umí to každý. Rozdíl mezi mágem či čarodějkou a "normálním" člověkem je pouze ten, že normální člověk není školen, neumí řídit své myšlenky a vizualizaci a proto jedná více chaoticky.
Magicky školený člověk by měl umět svoji sílu a moc využít tím správným směrem, což opravdu není pravidlo. Proto se magie mnohdy dělí na černou a bílou, ač je toto rozdělení chybné. Poslední dobou se množí na internetu různobarevné formy magie, ale já na žádnou modrou, oranžovou nebo snad zlatou magii nevěřím. Pro mě je magie jenom jedna. Když už jsme u těch barev, pokud půjdeme do důsledku, tak do bílé magie by se dalo zařadit leda tak léčení a energie s tím související, pozitivní myšlení, ostatní je více či méně šedé až černé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama