Černá Magie

28. srpna 2017 v 21:55 | Gabriela Rosse
Za černou magii lze považovat každou magickou praxi, která má za cíl škodit pomocí "zlých duchů" a duchovního působení zla - s úmyslem poškodit a ublížit druhým. Smutnou realitou je, že ten, kdo své srdce otevírá zlu, sám jím je zasažen...
Černá magie - je taková, kterou obracíme proti druhým, jejímž záměrem je ovlivňování cizí vůle, druhým úmyslně uškodit, poškozovat je, ničit či je přimět, aby udělali něco, co by za normálních okolností nikdy neudělali! Využívá se vždy k b...oji a věštění. Při praktikování černé magie je třeba velikého nadání a přestože má mnoho učedníků, tak se jen jeden ze sta učedníků stane mistrem. Černý mág je člověk, který využívá a zneužívá svých magických sil a energií » pouze ke svým sobeckým účelům, bez jakéhokoli ohledu na své okolí » s cílem využít kohokoli a cokoli, co mu jen trošku pomůže dosáhnout svého cíle. Takovýto člověk se vždy upíše ďáblovi a po své smrti mu musí sloužit. Jeho duše po smrti trpí a je téměr nemožné, aby se jěště někdy inkarnovala.
Černá magie je velice vzácná a její uživatel přináší veliké oběti, často i od sebe. Patří sem různá kouzla a rituály, které slouží k ovlivnění, ohrožení, zranění osoby a jde především o kletby, prokletí, uhranutí, uřknutí, zaříkávání, woodoo apod. Jejím symbolem je obrácený pentagram (viz. obrázek-kniha), který v sobě zadržuje špatnou energii. Je dost využívám satanistickými kulty.
Zobrazit další
Fotka uživatele Gabriela Rosse.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama