Léčebný rituál

4. září 2017 v 17:17 | Gabriela Rosse
Rituál smíření a harmonie
Tento léčebný rituál s anděly, vám pomůže, pokud si to dovolíte, co nejdříve najít v sobě opět mír, lásku a radost.

Zajistěte si, abyste nebyl/a po dobu cca 1 hodiny nikým rušen/a. Připravte si a vytiskněte text, který je zde barevně zvýrazněn. Připravte si 6 čajových svíček, které na bezpečném místě rozestavte do kruhu tak, abyste doprostřed mohli vložit na lístečku napsanou afirmaci. Vezměte si papír a na něj napište: "Zrození a smrt jsou důležité přestupní stanice v nekonečném procesu života a já to chci pochopit". Složte papírek a vložte ho bezpečně do kruhu ze svíček. (Až budete s tímto rituálem hotovi, papírek vemte, roztrhejte a vyhoďte).
Zapalte 6 čajových svíček (nezapomeňte prosím, při manipulaci se svíčkami na bezpečnost!) Číslo 6 je, mimo jiné, symbolem lásky, sjednocení, stability, jasu, klidu a harmonie.
Vytvořte si pohodlí, prodýchejte se, uvolněte se. Pokud budete mít chuť, pusťte si k tomu i meditační hudbu.
Já osobně bych volila mantru Buddhy Medicíny. Tato mantra projasňuje mysl, harmonizuje, zvyšuje vibrace, léčí, navozuje klid a mír. Ale volba je samozřemě na Vás, vyberte si to, co Vám bude milé a příjemné…
Pokud jste se rozhodli i pro hudbu, nechte jí znít a zadívejte se chvíli na obrázek andělů (můžete si ho i vytisknout). Spojíte se tím s Archandělem Azraelem a dalšími anděly a bytostmi, naladíte se na jejich energie a vytvoří se kolem Vás ochrana.
(Všechny obrázky i text, jsou pro tento léčebný rituál mentálně naprogramované, aby celý očišťující a uzdravující proces proběhl pro všechny zúčastněné co nejpříjemnějším způsobem, bezpečně a v pořádku.)
Dýchejte do srdeční čakry. Buďte uvolnění. V duchu, nebo nahlas, svými slovy poproste archanděla Azraela a anděly, ať Vám pomohou sejmout z dušičky, těla i srdíčka trápení, uzdravit vztah mezi vámi a dotyčným (dotyčnou), a pomohou Vám oběma obnovit svobodu a nastolit úlevu, radost, mír a klid ve vašem životě, ve vaší rodině i na všech úrovních vašeho bytí.
… až budete cítit, že jste připraveni pokračovat dál, řekněte:
Volám energie Otce Vesmíru, Matky Země, archanděla Azraela, Michaela, Rafaela, Kamaela, Uriela a Matky Marie, aby mi pomohli pochopit ztrátu milované….. (doplňte jméno), dořešit, uvolnit, vyčistit a zcela uzdravit na všech úrovních vztah mezi námi.
Nyní, i když se kolem vás ochrana vytvořila, přesto, budete-li chtít - pro svůj vědomý pocit bezpečí, si představte kolem sebe ochranný kruh z bílého, růžového, fialového, modrého a zlatého světla a kolem prociťte archanděly a anděly, které jste zavolali. Můžete samozřejmě přizvat i svoje oblíbené bytosti.
Do kruhu pozvěte vašeho zemřelého blízkého (stačí na něj pomyslet, nebo si dejte k sobě jeho /její/ fotografii a začněte k němu (k ní) ze srdce hovořit. Říkejte vše, co vám přijde na mysl. Ať to dobré nebo špatné.
Je třeba, pokud to tak cítíte, aby se z vás uvolnila i negativní energie - výčitky, nenávist, hořkost, neporozumění, vztek… apod. Mohou být ve vás i výčitky vůči Bohu, vůči některým lidem, společnosti, situaci… Zkrátka i tyto nenávistné energie nechte z vás volně vyjít. A samozřejmě i ty láskyplné.
Andělé a bytosti, které zavoláte, vám budou negace pomáhat čistit, rozpouštět, odstraňovat…
Když budete cítit, že jste řekli vše, co jste chtěli, vyplakali všechny slzy, vnímejte také duši člověka, co chce říci ona vám. Naslouchejte pozorně. Mluvte, komunikujte… To co cítíte a vnímáte, si nevymýšlíte… Nebojte se toho…
Když budete cítit, že vše, co jste si mezi sebou chtěli ještě říct, jste si řekli, řekněte:
Stvořiteli, archandělé a andělé, prosím, prosvětlete a uzdravte na všech úrovních u mě, u……. (doplňte jméno) i u mé pozemské a duchovní rodiny svou Láskou a Světlem tuto bolestnou zkušenost, tento prožitek. Pročistěte a uzdravte prosím mou mysl, duši a tělo od bolesti, depresí, šoků, traumat, hořkosti, pocitů osamocení, ztráty, všech závislostí, nezdravých vazeb a utrpení a nahraďte je vnitřním mírem, láskou, světlem a smířením.
Odevzdávám vám veškerou bolest, hořkost, lítost, bezmoc, veškeré negativní a omezující energie i veškerá pokřivení a nepochopení o smrti a znovuzrození. Prosím, přeměňte tyto energie opět na čistou energii Lásky, Světla, Harmonie, Míru, Moudrosti a Smíření.
Pokud ještě zůstaly mezi mnou a …. (doplňte jméno) jakákoli nedorozumění, nenávist, hořkost, pouta, výčitky a obvinění, nesplněné touhy a přání, prosím rozpusťte a uzdravte na všech úrovních definitivně také tyto emoce, vzorce, energie a vazby.
Prosím, pomozte mému milovanému…. (milované….), aby bezpečně došla (došel) do láskyplné náruče Stvořitele (Boha, Světla - říkejte to, v co věříte) a tam našel (našla) klid, lásku a bezpečí.
Žehnám sobě i tobě, milý (milá)…. (doplňte jméno), abychom každý, opět nalezli hluboký smysl svého bytí. Abychom každý nalezli Světlo, Lásku, Harmonii, Moudrost, Smíření a Mír v té formě bytí, a v tom čase a místě, ve kterém se nacházíme právě teď.
Odpouštím ti milý (milá)….. (doplňte jméno), že jsi se rozhodl/a odejít z tohoto světa, z mého života. Osvobozuji sebe i Tebe, ze všech omezujících pout, obav, strachů a ostatních omezujících energií. Posílám ti lásku, požehnání, obejmutí, vděčnost a poděkování za vše, co jsme spolu prožili.
Děkuji vám, milý Otče Vesmíru, Matko Země, archandělé a andělé ze srdce za pomoc, uzdravení a osvobození z utrpení, nás obou i celé rodiny. Děkuji za porozumění, ukončení bolesti, trápení a smíření se ztrátou mého (mé)…..(doplňte jméno) a touto životní etapou. Odevzdávám veškeré zbytky, strachů, obav, omezujících a poutajících energií, a na jejich prosvětlené místo přijímám lásku a hluboké pochopení moudrosti Božího plánu života a smrti.
Ukončení a uzemnění:
Jsem tady a teď, v tomto čase, na této Zemi, plně přítomen/a ve svém těle a ukotven/a v Zemi. Vědomě a láskyplně vnímám své kořeny. S důvěrou se otevírám klidu, míru, lásce, harmonii, svobodě, síle, zdraví a láskyplnému požehnání Stvořitele (Boha, Vesmíru, andělů…) Opět kráčím svým životem v před, s lehkostí a důvěrou, s hlubokým porozuměním, láskou a mírem ve své duši i srdci. Děkuji sama (sám) sobě, že jsem touto zkušeností dokázal/a projít. Mám se rád/a a přijímám se takovou (takového) jaká/ý jsem.

Jsem smířen/a s životem i smrtí, v míru a lásce se sebou, svou duší, s Tebou, Otcem, Matkou a vším Co Jest… Děkuji. Amen.
Doporučení:
…Svíčky nechte na bezpečném místě dohořet. Čajové svíčky hoří přibližně 4 hodiny.
Naplánujte si tento rituál raději na dobu, kdy se budete moci jít pak i prospat. Někoho tento rituál může sice nabít novou energií, někoho ale může unavit a vyčerpat. Bude záležet na tom, jak čerstvá bolest, to pro vás je. Po rituálu se osprchujte. Místnost, v které jse rituál prováděli, vyvětrejte. Běheme dalších 7 dní hodně pijte, aby se i fyzické tělo pročistilo.
Důvěřujte v celý proces, vše se děje jak má. Andělé na Vás budou ještě i poté, co skončíte, pracovat a léčit vaše emoční a psychické rány. K tomu se spustí také léčivé energie na dobu 7 dní, které vám budou rovněž pomáhat rozbolavěnou dušičku léčit, harmonizovat a uzdravovat.
Může to být velmi emočně silné, ale pokud tím projdete, a necháte ze sebe všechny negace volně vyjít, vězte, že přijde obrovská úleva. Uvolňující se emoce hodně prodýchávejte. Andělům tím při jejich práci pomůžete a sobě také: …při nádechu - si představte světlo, které do vás vstupuje a prosvětluje vaši bolest… při výdechu - si představte, že se uvolňuje a odchází pryč.
Přeji všem, kdo procházíte tímto údolím, mnoho síly, lásky a podpory. Ať naleznete brzký klid, mír, smíření a lehkost na duši, těle i v srdíčku. Ať láska, soucit a světlo vašich blízkých, andělů a vaší duše, vás provází, osuší slzy, vyčistí rány, obejmou vás, posílí a uzdraví…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama